Wracam do sportu!

Cześć Wszystkim,

Po długim czasie mojej absencji wracam do sportu!

W lipcu minie rok odkąd ogłosiłam zakończenie swojej sportowej kariery. Przez ten czas robiłam mnóstwo rzeczy, rzeczy na które wcześniej nie miałam czasu – był to świetny beztroski czas. Starałam się nigdzie nie udzielać, wyłączyłam się ze świata sportu nie śledziłam też nowinek kolarskich. Po jakimś czasie jednak zaczęło mi brakować adrenaliny i sportu. Tak więc zaczęłam szkolić się w tym zakresie, kończąc różne kursy, nabywając nową wiedzę i doświadczenia, aby moc podzielić się nią z Wami.

Aktualnie ruszam z moim projektem, który dojrzewał we mnie od dłuższego czasu. Łącząc swoja pasję do sportu, kilkunastoletnie doświadczenie spędzone w kolarstwie oraz pracy z najlepszymi trenerami, dietetykami, fizjoterapeutami, fizjologami i psychologami – z kursami które ukończyłam, m. in. kurs Trenera Personalnego i Instruktora Siłowni czy tez instruktora Kolarstwa.

Wszystko po to, aby moc kompleksowo pracować z zawodnikami, prowadząc ich  począwszy od okresu przygotowawczego przez okres startowy po okres roztrenowania i odbudowy.

Swoją ofertę  jako Trener Personalny i Instruktor Siłowni  kieruję również do wszystkich osób, które chciałyby zadbać o swoje zdrowie, poprawić wygląd  sylwetki, czy tez poprawić kondycje.

Zapraszam do współpracy!